Kiedy ma się tuzin blogów, w tym takie tylko dla śmiechu, prędzej czy później wszystko się zemści...
Pamięć jest ograniczona...
Tak więc Bibulcu, z wielkim żalem ogłaszam śmierć wiesz-którego-bloga:(
Login i hasło zaginęły w akcji, nie mam pojęcia, gdzie je odnaleźć...
Mam jednak nadzieję, że pisane tutaj TEORIE i bzdury, również będą Ci poprawiać humor po długich godzinach spędzonych na uczelni lub zakorkowanym tramwaju!
Bo choć nie wiem czy będzie o czym pisać, to jednak mam wrażenie, że Warszafka zawsze jakiś temat zaoferuje...Aż strach się bać!!!
A boję się, boję się okropnie powtórki...ale ponoć czasem trzeba zaryzykować.
I czasem aż dwa razy!
3,2,1...
14:26Kocie rozdanie
12:31Pora odświeżyć blogowe zaległości i wziąć się do roboty :)
Dlatego dzisiaj posty aż dwa!
Kto ma ochotę na zgarnięcie perfum albo kocich gadżetów( stojak na biżuterię, deski do krojenia oraz foremki do wypieku w kształcie kotów!), zapraszam do rozdania na blogu Atoma i Antka.
Myślę,że warto spróbować!
Kartki świąteczne
10:28Wielkanocny dodatek do listów w trakcie tworzenia.
Efekt końcowy już na zdjęcie nie zasłużył...
Tradycja ważna rzecz!
Francuskie z jabłkiem
10:20Lekkie, smaczne i zdrowe.
Czegóż chcieć więcej?
Składniki:
Ciasto francuskie
3 jabłka
cukier, cynamon, odrobina mąki i sok z cytryny
Formować prostokąty, trójkąty albo i romby.
Posmarować rozmąconym jajkiem z wodą, podziurawić wykałaczką i do piekarnika.
Piec ok. 15-30 minut w temp. 230 stopni.
Smacznego!

