Swift

3,2,1...

Kiedy ma się tuzin blogów, w tym takie tylko dla śmiechu, prędzej czy później wszystko się zemści...
Pamięć jest ograniczona...

Tak więc Bibulcu, z wielkim żalem ogłaszam śmierć wiesz-którego-bloga:(
Login i hasło zaginęły w akcji, nie mam pojęcia, gdzie je odnaleźć...

Mam jednak nadzieję, że pisane tutaj TEORIE i bzdury, również będą Ci poprawiać humor po długich godzinach spędzonych na uczelni lub zakorkowanym tramwaju!

Bo choć nie wiem czy będzie o czym pisać, to jednak mam wrażenie, że Warszafka zawsze jakiś temat zaoferuje...Aż strach się bać!!!

A boję się, boję się okropnie powtórki...ale ponoć czasem trzeba zaryzykować.
I czasem aż dwa razy!


You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images